8. 1. 2012

Quoi de neuf dans le monde de musique...........

12. prosince 2011 vydal Lulu Gainsbourg album " From Gainsbourg to Lulu" jako poctu syna svému otci. Lulu se narodil v roce 1986 Sergovi a jeho poslední manželce Caroline von Paulus, známé pod pseudonymem Bambou. Jejich vztah trval od roku 1981 do roko 1991, kdy Serge zemřel , Lulu byl teprve pětiletý jeho matka ho téměř do dospělosti chránila před zájmem médií. Nyní si můžeme zakoupit jeho album i u nás, spolu s L.Gainsbourgem na něm uslyšíme i jím oslovené umělce, kteří nazpívaly známe Sergovi písně , které Lulu upravil. Lulu je stejně charismatický jako jeho otec a má i podobný hlas, doufám, že o něm ještě uslyšíme.Těšte se na Vanessu Paradis, Johnnyho Deepa, Marianne Faithfull, Scarlett Johansson, Iggy Popa a další.

Lulu s nevlastní sestrou Charlotte Gainsbourg a třetí dcerou Jane Birkin Lou Doillon

Nové album má i stále znamnější francouzská zpěvačka Zaz (Isabelle Geffroy) jmenuje se"Sans tsu tsou" a je vydané spolu s Dvd za super cenu, takže kdo jste užasné Zaz propadli neváhejte dvd je super!
Přeji Vám krásný večer s oblíbenou hudbou:)Je vous souhaité bonne soirée avec votre musique préférée:)Bonne soiréeFleurette

Žádné komentáře: